14-річний юнак у Броварах намагався зробити екстремальне селфі, натомість отримав опіки 70% тіла.

Що тільки не роблять сучасні підлітки заради того, щоб похизуватися у соціальних мережах незвичним селфі, проте часто це може призвести до трагедії.

У Броварах школяр застрибнув на захисну сітку над пішохідним мостом залізничної станції «Бобрик» та взявся рукою за металеві опори під контактним кабелем з напругою у 27 000 Вольт. Через електричний розряд спалахнув вогонь – тіло та одяг хлопчини загорілися. Однокласниця, яка була поруч, відразу кинулася гасити вогонь футболкою, після чого викликала «швидку допомогу» та зателефонувала своєму батькові. Той миттєво на своєму автомобілі приїхав на залізницю та відвіз потерпілого до лікарні. По дорозі підлітка передали бригаді швидкої допомоги.

Про подію поліцейських повідомив черговий лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні. Слідчо-оперативна група, виїхавши на місце події, опитала свідків, двох дівчат – супутниць потерпілого юнака. Дівчата розповіли, що однокласник зателефонував їм і запропонував прогулятися. Вони вмовляли його не підійматися на небезпечну висоту, однак він їх не послухав.

Наразі підліток перебуває у реанімації та має опіки на 70% тіла, а також перебуває в шоковому стані I ступеня. Вирішується питання про його транспортування до опікового центру у м. Київ.
Ювенальна превенція тим часом вивчає всі обставини події.

Повідомляє Поліція Київської області

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *