Заступника директора ДП «Завод порошкової металургії» в Броварах Київської області оштрафували на 25,5 тис. гривень за хабар. Про це редакція 368.media дізналася з вироку Броварського суду.

У лютому поточного року співробітник заводу вимагав від місцевого підприємця 25 тис. гривень за укладення між ДП та ФОП договору відповідального зберігання складського приміщення вказаного підприємства площею 1 тис. кв. м за ціною 40 тис. гривень і подальше його використання до лютого 2020 року. Правоохоронці затримали вимагача в робочому кабінеті після одержання хабара.
Чиновник визнав свою провину і уклав угоду з прокурором. Суд затвердив угоду, визнав заступник директора заводу винним за ч.1 ст. 368 КК і оштрафував на 25,5 тис. Гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно – розпорядчими функціями на державних підприємствах терміном один рік.
Крім того, суд ухвалив стягнути з обвинуваченого на користь держави процесуальні витрати в розмірі 3,5 тис. гривень за залучення експертів.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *