Родина Науменків з Броварів просить небайдужих долучитися до збору коштів на лікування 8-річного Антона, який через ДЦП має серйозні проблеми зі здоров’ям.

Жінка попросила про допомогу й службу інформації «Радіо Трек».

Інна Науменко повідомила, що двійнят, Анастасію та Антона, вона народила тільки у 42 роки. Пологи були складними. Тоді ж лікарі й повідомили, що в Антона, через асфіксію при народженні, можуть надалі бути проблеми зі здоров’ям.

– Перші ознаки хвороби виникли у сім місяців, коли хлопчик не зміг нормально сидіти. Після обстеження лікарі поставили дитині невтішний діагноз: ДЦП, спастична диплегія (деформація хребта, суглобів, більшою мірою враження обох ніг), розумова відсталість. Але зараз жодних проблем з мозком у нас немає. Ми подолали оцю відсталість. Він активно вчиться у другому класі, це інклюзивний клас. У нас єдина проблема – ми майже не ходимо, — розповіла матір Антона.

Однак Інна Науменко, яка втратила в аварії свою першу сім’ю – чоловіка та доньку, не збиралася приймати вирок лікарів, і розпочала боротьбу за здоров’я та повноцінне життя сина.

– Після непосильних занять Антон почав робити перші успіхи, а у два роки він вже почав повзати. У пошуках спеціалістів із реабілітації ми об’їхали всю країну, і поки знайнли єдиний дієвий для нас курс реабілітації. Він коштує 19 тисяч гривень. Таких курсів ми пройшли декілька, а на запланований у квітні курс – не пішли. Бо не змогли назбирати лише 5 тисяч гривень, — каже Інна Науменко.

Щоб поставити хлопчика на ноги, кожні три місяці в родині Науменків збирали на реабілітацію всі заощадження.

 – Нині на черговий курс в центрі реабілітації дитини «Вікторія», що у Борисполі, нам треба 14 тисяч гривень. Я стукаю в усі двері й прошу про допомогу. Пропустити реабілітацію – втратити попередні здобутки, а це – зробити крок назад. А Антончик через біль крокує тільки вперед, тільки через 7 років наполегливої праці він пішов (плаче – авт.). Допоможіть нам, будь ласка, — просить Інна Науменко.

Картка Приватбанку: 4149 4993 4089 0340 (Науменко Інна Анатоліївна).

Джерело – https://radiotrek.rv.ua/

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *